Założenie sklepu internetowego-rehabilitacyjnego z modelami anatomicznymi także innowacyjny model kota.

Wiem, że w sieci jest coraz wiele sklepów komputerowych jednak obchodzi mnie dość specyficzna dziedzina jak model kota czy demonstracyjny model psa. Wiem, ze może brzmi to dziwnie, natomiast jest odpowiednio wysoka nisza na tym rynku. Wiem, że takie typ np. model serca używany jest poprzez studentów medycyny lub w szkołach. Jakby to wszystko przeliczyć jest toż całkiem długa ilość użytkowników. Tak się zastanawiam albo i którą firmę do tego zaangażować. Poszukałem w sieci i jest ich bardzo dużo, ale skoncentrowałem się na ich spełnieniu sklepów komputerowych również potrzebuję powiedzieć że jedna bardzo mi się spodobała. Na samym początku stworzyli projekt sklepu, który posiadał doskonałe zdjęcia jak np.

  • model serca człowieka
  • symulator konia

Nie był toż projekt w którym się coś ruszało, ale kompozycja i cel był faktycznie fajny. Zmieniłem niewiele kolorystykę, by nie była aż tak skojarzona z dziedziną medyczną z niebieskiej na fiolet i wydaje mi się, że wygląda pięknie. Rzuca się bardziej w oko. symulator konia, czy model płuc niby nie ma konkurencji, lecz niestety mój sklep na kluczowej stronie nie ukazała się w Googlach co stanowiło stosunkowo znacznym kłopotem. Zwróciłem się do spółki, aby frazy takie jak:

pojawiały się na głównej stronie w wyszukiwarce Google. Zaprezentowało się, że nie jest toż normalne i potrzebuje nie dość, ze znacznych wydatków finansowych to też i pracy ze perspektywy firmy.

Zaproponowano mi dwa rozwiązania. Albo płacę za klikniecie w model stawu również wtedy pojawiam się od razu na głównej stronie jako reklama Google czy mogą mój sklep internetowy reklamować na frazy np. model głowy. Tak faktycznie nie znałem na co się zdecydować co było dla mnie dość problematyczne. Po przeanalizowaniu opłat bardziej opłaca się pozycjonowanie. W sklepie internetowym nie mamy 2 słów kluczowych jest ich kilkaset i płacenie za klikniecie to prawie 20 tys złotych miesięcznie co jest mało opłacalne. Dlatego postanowiłem wybrać pozycjonowanie sklepu komputerowego. Firma uprzedziła mnie, że będzie wówczas trwało ale efekty na wybrane słowa kluczowe ja np.:

  • model mięśni nogi
  • model nerki

były dostępne natychmiast po jakiś 1,5 miesiąca. Nie są toż zapewne słowa kluczowe aż tak skomplikowane, jednak konkurencja jest i bez reklamy pewnie przenigdy nie pojawiałby się na kluczowej stronie w Googlach. Tak sobie pomyślałam, że warto jest też zainwestować w artykuły reklamowe oraz super firmowe opakowania z moim logo, w jakich będę sprowadzał towar. Jakby nie mówiąc jest toż promocja marki oraz super gdy na kolejne zakupy otrzymujemy jakiś upust. Przyciąga to ewentualnego mężczyznę do wrócenia i zyskania zakupów. Jakie efekty sprzedażowe gdyż więc zapewne najciekawsza pracę. Napiszę właśnie mój interes robi również cały sezon się rozwija jest toż coraz korzystniej. Widzę, że największy ruch jest na słowa kluczowe niezwykle popularne natomiast to również przeważnie jest kupowane. Nie chodzi tu o pozycję sklepu w Googlach po prostu materiały potrzebne wszystkim są kupowane zacznie częściej. Jestem zadowolony z projektu, wyboru korporacji oraz wyników sprzedażowych. Jednak zwykle może być atrakcyjniej. Teraz rozważam przejście na Fb choć jest to raczej niszowy produkt i nie wiem jakie będą rezultaty z tego modelu kampanii. Spróbuję i| na przedstawię. Myślałem też o ograniczeniu dodatkowych akcesorii jak model płuc do sklepu. Są one jak model płuc czy model nerki właśnie bardzo przydatne jak rękawiczki jednorazowe itp. Tymczasem w sieci jest| ich wyjątkowo wiele i nie wiem czy uda mi się je odsprzedać z zyskiem. Maseczki, które zalały Biedronki również są dość tanie. Co myślicie czy warto? Obawiam się, ze marża jest nie za wielka, a także klientów będzie raczej mało aby potrafić to sensownie sprzedać. Mam nadzieje, że wykorzystał problem oraz przypadł on wam do gustu. Biznes internetowy nie jest jednoznaczny w postępowaniu jeszcze z artykułami niszowymi, ale próbuję i uważam że zapotrzebowanie robi się dość duży. Chyba warto również pomyśleć o pracownika oraz rozszerzenie asortymentu. No więc zauważymy w przyszłości i na jakich pozycjach będzie słowo kluczowe model mięśni nogi.